BusinessPoint’18 Başvuruları Devam Ediyor!

BusinessPoint’18 başvuruları devam ediyor!

Koç ve Sabancı Üniversitelerinden Tam Burslu MBA ödülü, staj ödülleri ve toplamda 10.000TL para ödülü kazanmak istiyorsan hemen başvur!

BusinessPoint, İstabul Maslak Windowist Plaza’da gerçek bir iş hayatı ortamında gerçekleşen Türkiye’nin en iyi 6 üniversitesinden 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin katıldığı bir iş hayatı simülasyonudur. CV ve mülakat elemesiyle seçilen 60 kişinin katıldığı etkinliğimiz 5 aşamadan oluşmaktadır. İlk 3 aşamada 5’er kişilik takımlara ayrılan katılımcılar Pazarlama, Finans ve Kriz vakalarının çözümlerini ardından sunumlarını gerçekleştirerek bireysel olarak puanlanmaktadır. Bu aşamaların ardından en iyi 20 katılımcımız Elevator Pitch adlı aşamada birebirde bir üst düzey şirket yöneticisini düşünsel bir konuda 3 dakika içerisinde ikna etmeye çalışmaktadır. Ardından en iyi 10 katılımcımız 5’er kişilik 2 takıma ayrılarak bir münazara finali gerçekleştirmektedirler. Birinci olan takımda yer alan 5 katılımcımıza Koç, Sabancı ve Bilkent Üniversitelerinden tam burslu MBA ödülü, ikinci takımımıza staj ödülü ve toplamda 10.000TL para ödülü verilmektedir. Ayrıca ürün ve ödül sponsorları tarafından çeşitli ürünler ve ödüller verilmektedir. Etkinliğin Cumartesi akşamı şirket yetkililerinin de katıldığı bir gala yemeği gerçekleşmektedir.

*Etkinliğe katılım bireysel olarak gerçekleşmektedir. Ön elemeyi geçerek etkinliğe katılıma hak kazanan katılımcılarımızın konaklaması Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleşecektir. Etkinlik ücreti 50TL’dir. Bu ücretin içerisinde gala yemeği(tercih edenler için limitli alkollü), konaklama, etkinliğe katılım, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikramlar dahildir.

Unilever – Marketing Point
TSKB – Tea Talk
British American Tobacco – Panel
Adecco – Ön Eleme
Harvard Business Review – Ödül Sponsoru
Swarovski – Ürün Sponsoru
Golden Rose – Ürün Sponsoru
Juitox – Ürün Sponsoru
Oza Kahve – Ürün Sponsoru
Uber – Ulaşım Sponsoru
Ve çok daha fazlası için beklemede kalın!

Detaylı bilgi ve başvuru için businesspoint.orbilkent.edu.tr ve https://www.facebook.com/orbilkent.businesspoint/